ANKARA
GÜDÜL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
100. Yıl Okullar Arası Voleybol Turnuvası İlçe Finali
Cumhuriyetimizin 100. Yılı Etkinlikleri kapsamında Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen "Okullar Arası Voleybol Turnuvası" Liseler ve Ortaokullar Kategorisi İlçe Finalimizi,İlçe Kaymakamımız Sn. Barış AYTÜRK'ün teşrifleri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Kutlay BULUT, Şube Müdürümüz Ferhat KAVRUT, turnuvada finale kalan okulların okul müdürleri,öğretmen ve öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirdik.![100. Yıl Okullar Arası Voleybol Turnuvası İlçe Finali](/meb_iys_dosyalar/2023_10/30101333_IMG_3105.jpg)